پروموشن های انگیزشی نیوشا در سال 99

پنجشنبه 07 فروردين 1399 / 5 نظر
#

همانگونه که در بنرهای گرافیکی سال جدید سایت به اطلاع همراهان نیوشا رسید، نیوشانیک به منظور تقدیر معنوی از بنیانگذاران، سرگروه ها و حامیان ارشد تثبیت شده در سال جاری برنامه های ویژه ای را تدارک دیده است.

در همین راستا، موارد زیر به عنوان پروموشن های انگیزشی برای کسانی است که برای اولین بار در سال 99 رتبه مربوطه را کسب نموده باشند و سه بار متوالی یا 4 بار غیرمتوالی رده را کسب کنند.

 

جزئیات پروموشن ها:

 

1. همایش بنیانگذاری:

این هدیه ویژه بنیانگذاران تثبیت شده ای است که برای اولین بار در سال 99 رتبه مربوطه را کسب نماید. این همایش در یکی از سالن های شهر فرد بنیانگذار برگزار خواهد گردید که در آن اعضاء مجموعه بنیانگذار، اعضای خانواده او و لیدرهای تیم مربوطه برای حضور در این همایش از سوی شرکت دعوت خواهند شد.

 

2. جشن سرگروهی:

این هدیه ویژه سرگروه های تثبیت شده ای است که برای اولین بار در سال 99 رتبه مربوطه را کسب نموده باشد. این همایش در یکی از شعب شرکت برگزار خواهد گردید که در آن اعضاء مجموعه سرگروه برای حضور در این همایش از سوی شرکت دعوت خواهند شد.

 

3. بج سینه:

این هدیه ویژه حامیان ارشد تثبیت شده ای است که برای اولین بار در سال 99 رتبه مربوطه را کسب نموده باشد. این بج سینه در ابتدای ماه از طریق مسئول شعبه مربوطه به وی اهداء خواهد شد.

 
نظر شما

نظر با موفقیت ثبت شد. (بعد از تایید در سایت نمایش داده می شود)