پنجشنبه 24 خرداد 1403
در صورتی که یکی از نمایندگان فروش نیوشا رو می شناسید، برای خرید محصول به وی مراجعه نمایید. برای یافتن نمایندگان فروش، به شبکه های اجتماعی مراجعه نموده و هشتگ نیوشا را سرچ نمایید. در صورت عدم توانایی یافتن نماینده فروش، فرم بالا را تکمیل نمایید.
انتخاب تصویر

مجله مجازی ما

همه موارد

blog nam

چای ترش برای کنترل فشار خون و افزایش سلامت قلب مفید است

نوشیدن روزانه دمنوش چای ترش باعث کاهش فشار خون در افراد مبتلا به فشار خون بالا و دیابت نوع 2 می‌شود و اثر مشابه با داروهای فشار خون بالا دارد.

blog nam

خواص دمنوش دارچین و زنجبیل برای درمان چاقی، دیابت و چربی خون

عصاره آبی برخی گیاهان دارویی از جمله دمنوش دارچین و زنجبیل برای لاغر شدن، کاهش چربی خون و قند خون و افزایش انسولین بدن بسیار مؤثرند.

blog nam

آیا نوشیدنی‌ها‌ و مکمل‌‌های حاوی چای سبز به کبد آسیب می‌زند؟

مصرف روزانه چای سبز و مکمل‌های عصاره چای سبز که حاوی 300 تا 600 میلی‌گرم اپی‌گالو‌‌کاتچین‌ گالات (EGCG) باشند، آسیبی به کبد نمی‌زند.

blog nam

ارتباط بین آنتی اکسیدان های زعفران و خاصیت ضدچاقی آن

بسیاری از اخواص دارویی زعفران می‌تواند مربوط به تعدادی از ترکیبات آن مانند کروستین و کروسین‌ها باشد. زعفران از طریق عملکرد به عنوان یک ترکیب ضدالتهابی و یا یک عامل کاهش‌دهنده چربی به همراه خاصیت ضدالتهابی، می‌تواند به‌طور مستقیم یا غیرمستقیم چاقی را مهار کند.

blog nam

تاثیر مصرف زیره سبز به همراه لیموترش بر کاهش وزن و وضعیت متابولیکی در افراد دارای اضافه وزن

براساس نتایج مطالعه‌ای در سال 2016، مصرف غلظت بالای زیره سبز و لیموترش به مدت 8 هفته توسط افراد دارای اضافه وزن باعث کاهش وزن، شاخص توده بدنی، سطح قند خون ناشتا و چربی خون بالا می‌شود.